چاپ        ارسال به دوست

قرارداد خدمات رفاهی با دانشگاه شیراز منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون اداری مالی دانشگاه یاسوج از انعقاد قرارداد با دانشگاه شیراز جهت ارائه خدمات رفاهی به اعضای هیأت علمی و کارمندان این دانشگاه خبر داد.

دکتر آریا شفایی پور در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: قرارداد استفاده از خدمات مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز تا تخفیف 40 درصد جهت استفاده از امکانات این مجتمع منعقد شده است.

وی در ادامه به امکانات این مجتمع اشاره کرد و افزود: مهمانسرای این مجتمع به ظرفیت 13 اتاق و هر اتاق 1 تا 4 تخته که کیفیتی معادل هتل‌های 4 ستاره دارد، رستوران، سالن آمفی تئاتر، سالن گردهمایی، سالن کنفرانس و فست فود از جمله امکانات مطلوب و با کیفیت این مجتمع است.

دکتر شفایی پور اظهار داشت: درهمین راستا به هر کدام از اعضای هیأت علمی و کارمندان که قصد استفاده از خدمات این مجتمع را دارند کارتی اعتباری اعطا خواهد شد که زمینه استفاده از خدمات را تسهیل می نماید.

اعتبار این کارت‌ها نیز در صورت عدم استفاده در هر ماه به قوت خود باقی خواهد ماند.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه یاسوج تعامل با دانشگاه اصفهان در حوزه خدمات رفاهی را نیز از جمله اقدامات انجام شده دانشگاه خواند و اذعان داشت: همکاران دانشگاه یاسوج با معرفی‌نامه می‌توانند از مهمانسرا و رستوران دانشگاه اصفهان استفاده نمایند.

دکتر شفایی پور بیان کرد: جهت استفاده از خدمات رفاهی دانشگاه تهران و سایر دانشگاه‌های کشور نیز بصورت متمرکز و از طریق ستاد رفاهی وزارت علوم در حال ارائه خدمت به اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه هستیم.

وی در پایان از تخفیف 70 درصدی هتل پردیسان مشهد جهت استفاده اعضای هیأت علمی دانشگاه سخن گفت و اضافه کرد: این تخفیف  تا کنون برای  استفاده کارمندان از خدمات این هتل 15 درصد است که با رایزنی در حال ایجاد شرایط مطلوب تر هستیم.

 


١٣:٤٧ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٥٣    /    تعداد نمایش : ١٨٢١