اخبار > نشست هماهنگی شورای سیاست گذاری اولین کنگره ملی حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد.شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ :: ١٣:١٠

نشست هماهنگی شورای سیاست گذاری اولین کنگره ملی حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

نشست هماهنگی شورای سیاست گذاری اولین کنگره ملی حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد

نشست هماهنگی شورای سیاست گذاری  اولین کنگره ملی حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، نشست هماهنگی شورای سیاست گذاری  اولین کنگره ملی حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد.

 در ابتدای این نشست معاون سیاستی امنیتی استاندار با مثبت ارزیابی نمودن روند آماده سازی و هماهنگی کمیته‌های مختلف برگزاری کنگره گفت: در جهت تکریم روحانیت، علم و دین مداری از آحاد مردم شریف استان جهت شرکت در این کنگره دعوت به عمل می‌آید.

 رئیس دانشگاه یاسوج نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه هماهنگی‌های لازم بین کمیته‌های پنج گانه برگزاری کنگره به عمل آمده است و در هفته منتهی به برگزاری کنگره جلسه نهایی شورای سیاست گذاری برگزار خواهد شد.


دبیر اولین کنگره ملی بزرگداشت حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) افزود: سخنرانان ویژه این برنامه با دقت و درایت ویژه اعضای شورای سیاست گذاری انتخاب شدند و برنامه‌های روز برگزاری نیز مشخص شده‌اند.

دکتر محمود رضا رحیمی اضافه کرد: پیش بینی می‌شود پنجاه مهمان ویژه و ششصد نفر شرکت کننده  نیز در این کنگره شرکت نمایند.

دبیر کمیته علمی کنگره نیز در حاشیه این نشست گفت: مهمترین برنامه این کمیته تعیین سخنرانان علمی و تدوین مقالات ویژه بوده که تا کنون به اتمام رسیده است.

دکتر هجیر کریمی اظهار داشت: از ابتدای راه اندازی سامانه کنگره تا کنون فراخوان‌های مختلفی ارسال شده است که در نهایت از طریق این سامانه، بیست و پنج مقاله دریافت شده است.


وی اضافه کرد: کنگره در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد که در نوبت صبح سخنرانان ویژه به ایراد سخن خواهند پرداخت.

دکتر کریمی در پایان افزود: تعدادی مقاله به عنوان مقالات برتر انتخاب شدند که در روز کنگره و در نوبت عصر ارائه خواهند شد.