اخبار > نشست علمی تخصصی "بیو متریال و پرینت سه بعدی در مهندسی و پزشکی" در دانشگاه یاسوج برگزار شدشنبه ١٦ دی ١٣٩٦ :: ١٢:٠٢

نشست علمی تخصصی "بیو متریال و پرینت سه بعدی در مهندسی و پزشکی" در دانشگاه یاسوج برگزار شد

نشست علمی تخصصی "بیو متریال و پرینت سه بعدی در مهندسی و پزشکی" در دانشگاه یاسوج برگزار شد

نشست علمی تخصصی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نشست علمی تخصصی بیو متریال و پرینت سه بعدی در مهندسی و پزشکی با حضور محقق و پژوهشگر برتر ایرانی، دکتر لعبت طیبی در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه برگزار شد.

در این نشست که علاوه بر اعضای هیأت علمی دانشگاه یاسوج، جمعی از اعضای هیأت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز حضور داشتند دکتر طیبی در خصوص استفاده بیومتریال در علوم پزشکی و مهندسی سخن گفت و بر نقاط مشترک همکاری با دانشگاه یاسوج تاکید کرد.

دکترلعبت طیبی در حاشیه این نشست گفت: در این نشست سعی شد بر محور پروژه هایی که می توان زمینه همکاری در آنها را گسترش داد صحبت شود.

وی گفت: با توجه به همکاری علمی که با دکتر قائدی و چند تن دیگر ازاعضای هیأت علمی دانشگاه در یک سال گذشته وجود داشته است فضای علمی و سطح کیفی اساتید دانشگاه یاسوج بسیار خوب است و امیدواریم بتوانیم زمینه های همکاری خوبی ایجاد نماییم.

لازم به ذکر است دکتر لعبت طیبی، فارغ التحصیل رشته فیزیک در مقطع لیسانس از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس از دانشگاه McMaster کانادا و دکترا از دانشگاه University of California-Davis امریکا در رشته زیست مواد (biomaterials) است. ایشان در بین سال های 2011 تا 2014 به عنوان استادیار مهندسی و علوم مواد در دانشگاه Oklahoma State فعالیت داشته است و هم اکنون دانشیار و رییس مرکز تحقیقات دانشکده دندان پزشکی دانشگاه Marquette از سال 2014 می باشد. ایشان دارای بیش از 100 مقاله تحقیقاتی و بیش از 70 مقاله کنفرانسی هستند.