اخبار > جلسه تکریم و معارفه معاونین پژوهشی و اداری مالی دانشگاه برگزار شد.شنبه ١٨ فروردين ١٣٩٧ :: ١٩:١٨

جلسه تکریم و معارفه معاونین پژوهشی و اداری مالی دانشگاه برگزار شد.

جلسه تکریم و معارفه معاونین پژوهشی و اداری مالی دانشگاه برگزار شد.

جلسه تکریم و معارفه معاونین پژوهشی و اداری مالی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،در ابتدای این نشست سرپرست دانشگاه یاسوج با تبریک سال جدید به همه همکاران ارزشمندترین دوران خدمت اعضای هیات علمی  را دوران آموزشی و علمی ایشان برشمرد و گفت:کسانی که طالب علم هستند در مقاطع مدیریتی و اجرایی نمیتوانند به رشد علمی خود و دانشجویانشان کمک شایانی نمایند.

دکتر عریان ضمن  بیان برخی از نکات دیدار نوروزی با استاندار اضافه کرد:باید بتوانیم از همه ظرفیت ها و مزیت های نسبی استان در حوزه های مختلف منابع طبیعی،آب،گردشگری،IT،صنایع دستی روستایی و توسعه روستایی بهره های لازم را ببریم.

وی با اشاره به اهمیت دو موضوع پدافند غیرعامل و اشتغال روستایی در استان اظهار داشت:خوشبختانه انجام این دو پروژه  ملی به دانشگاه یاسوج واگذار شده است.

سرپرست دانشگاه یاسوج تغییر و تحولات را در هر سازمانی طبیعی دانست و اضافه کرد:کنار رفتن بعضی از مدیران همیشه به معنای ناکارآمدی نیست و گاهی تغییر تاکتیک های مدیریتی چنین تغییراتی را ایجاب میکند که این امری عادی و مرسوم در دنیاست.

وی از همه مدیران خواست تا در ارتباط دانشگاه با دنیای بیرون دانشگاه همت کنند و دانشگاهی پویاتر و با نشاط تر از گذشته بسازند.

لازم به ذکر است در این نشست دکتر ابوالقاسم عوض پور عضو هیات علمی گروه فیزیک به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی و فن آوری دانشگاه معرفی شد و از زحمات دکتر هجیر کریمی معاون سابق پژوهشی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

همچنین دکتر کورش گودرزی عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک به عنوان سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه معرفی شد و از زحمات دکتر آریا شفایی پور معاون سابق اداری مالی دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آمد.