اخبار > جشن بزرگ پیروزی و تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شدسه شنبه ٨ خرداد ١٣٩٧ :: ١٤:١٧

جشن بزرگ پیروزی و تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

جشن بزرگ آزادسازی خرمشهر و تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

جشن بزرگ پیروزی و تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، جشن بزرگ پیروزی و تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد. در این مراسم جشن که با اجرای برنامه های متنوع و حضور خانواده‌های معظم شهدا و سرداران دفاع مقدس همراه بود سرپرست دانشگا ه یاسوج با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:

حضور 150 نفر از جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر در دانشگاه یاسوج مایه افتخار است. دکتر احمد عریان گفت: فرهنگ ایثار و جان‌فشانی در راه وطن در سرتاسر جهان منحصر به فرد است و هیچ موضوعی نمی‌تواند به میزان فرهنگ ایثار و شهادت ارزشمند باشد. وی ادامه داد: اگر این فرهنگ نبود اکنون معلوم نبود چه وضعیتی در جامعه ایران برقرار باشد.


دکتر عریان مسئولیت خانواده شاهد و ایثارگر را مسئولیت سنگینی دانست و اضافه کرد: اگر روزی خدای ناکرده در انجام این مسئولیت که همانا زنده‌نگه‌داشتن فرهنگ ایثار است کوتاهی شود به کل ارکان فرهنگی جامعه لطمه خواهد خورد.

وی اظهار داشت : وظیفه ما این است که در مسیر خدمتگزاری به خانواده‌های ایثارگران قدم برداریم و امیدوارم پیشرفت های علمی و فرهنگی دانشگاه با دستان خانواده شاهد و ایثارگر رقم بخورد.

در ادامه این برنامه مدیر دفتر شاهد و ایثارگر دانشگاه به بیان عملکرد این دفتر پرداخت و از یادگاران جنگ که در جلسه حضور داشتند تشکر و قدردانی نمود.

در پایان این برنامه نیز از مقام والای خانواده شهدا و همچنین سرداران افتخارآفرین هشت سال دفاع مقدس تجلیل و قدردانی شد.