اخبار > نشست مشترک رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان و سرپرست دانشگاه یاسوجيکشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٧ :: ٠٩:٤٥

نشست مشترک رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان و سرپرست دانشگاه یاسوج

نشست مشترک رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان و سرپرست دانشگاه یاسوج

نشست مشترک رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان و سرپرست دانشگاه یاسوج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نشست مشترک رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان و سرپرست دانشگاه یاسوج در دفتر دکتر عریان برگزار شد.

برپایه این گزارش، سرپرست دانشگاه یاسوج در ابتدای این نشست، با انتقاد از عدم وجود زیرساخت‌های ابتدایی و لازم دانشکده کشاورزی پس از 33 سال گفت: این دانشکده افتخار استان است و عجیب است که هنوز جایگاه واقعی دانشگاه از سوی مدیران شناخته‌شده نیست.

دکتر احمد عریان وجود دانشگاه‌های موفق در نقاط مختلف کشور را حاصل درک متقابل و صحیح مدیران اجرایی از دانشگاه دانست و افزود:

دانشگاه موفق حاصل تفکر و دوراندیشی مدیرانی است که منافع ملی و دانشگاهی را بر هر چیزی ارجحیت می‌دهند.

وی گفت: این مساله که تاکنون دانشکده کشاورزی زمین زراعی و ایستگاه دامپروری و تحقیقاتی ندارد پدیده‌ای بی‌نظیر و عجیب در دنیاست.

دکتر عریان به تعامل خوب و سازنده مدیران استان در مدت مدیریت خود گریزی زد و تصریح کرد:

بی‌جهت از فردی تمجید نمی‌کنم اما اعتقاد دارم که استاندار استان با نگاه علمی خویش می‌تواند کمک بزرگی به توسعه استان کند. بازنگری تفاهم‌نامه‌های سابق،همکاری متقابل کارشناسان و اعضای هیات علمی دو سازمان و انجام آموزش‌های مهارتی و ارزیابی دقیق دوره‌های کارورزی و کارآموزی ازنکات دیگر گفته‌های سرپرست دانشگاه یاسوج بود.

رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی نیز با استقبال از تعامل جدید دانشگاه با این سازمان گفت:

همکاری با دانشگاه افتخار ماست و استفاده از امکانات و تجهیزات ایستگاه‌های تحقیقاتی این سازمان برای دانشگاه یاسوج کاملاً رایگان خواهد بود.

وی در پایان خواستار بازنگری و انجام مفاد تفاهم‌نامه‌های سابق شد.

دکتر صلاحی در این جلسه، از سرپرست دانشگاه یاسوج جهت بازدید از مرکز تحقیقات و ایستگاه‌های تحقیقاتی دعوت کرد.