اخبار > لحظه های ناب با خاطره های قرآنی برگزار شدچهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ :: ١٣:٢٦

لحظه های ناب با خاطره های قرآنی برگزار شد

ویژه برنامه " لحظه های ناب باخاطرات قرآنی " با حضور قاری بین المللی و مطرح کشور در دانشگاه یاسوج برگزار شد .

لحظه های ناب با خاطره های قرآنی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، لحظه های ناب با خاطرات قرآنی به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه یاسوج و با حضور آقای شعاعی قاری بین المللی کشور و جمعی از دانشجویان و اساتید در سالن شهید چمران دانشگاه برگزار شد.


در این آیین،  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ، ضمن خیرمقدم به میهمانان به ویژه اساتید و دانشجویان، تعمیق فرهنگ قرآنی را از برنامه های این دانشگاه دانست و گفت : انس با قرآن باعث آرامش روحی و روانی می شود .

دکتر فریبرز نیکدل که خود دارای تخصص روان شناسی است واز اساتید این رشته می باشد با بیان اینکه دانشجویان از جمله افرادی هستند که استرس زیادی را در دوران تحصیل دارند، افزود: برای رهایی و کاهش میزان استرس ، خواندن قرآن نسخه شفابخشی است و به دانشجویان توصیه می شود حتما با این کتاب الهی رابطه برقرار کنند .


همچنین آقای شعاعی قاری بین المللی در این برنامه به ارائه روش های نوین و آسان آموزش قرآن کریم پرداخت و خاطرات جالبی از سفر خود به کشورهای خارجی و مسلمان بیان کرد .


در پایان این مراسم به قید قرعه جوایزی نقدی و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به حاضران در این برنامه معنوی اهدا شد .همچنین از برخی دانشجویان ، اساتید و خانواده های فعال حوزه قرآن و فعالان قرآنی با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد .