اخبار > دیدار رئیس و هیات رئیسه وجمعی از مدیران دانشگاه یاسوج با خانواده مرحوم دکتر عسکریانشنبه ١٥ دی ١٣٩٧ :: ١٢:١٠

دیدار رئیس و هیات رئیسه وجمعی از مدیران دانشگاه یاسوج با خانواده مرحوم دکتر عسکریان

به مناسبت سیزدهمین سالگرد درگذشت مرحوم دکترعسکریان، بنیانگذار دانشگاه یاسوج، رئیس، اعضای هیات رئیسه و جمعی از مدیران و اساتید دانشگاه با خانواده آن مرحوم دیدار کردند .

دیدار رئیس و هیات رئیسه وجمعی از مدیران دانشگاه یاسوج با خانواده مرحوم دکتر عسکریان

  یاد و خاطره مرحوم دکتر عسکریان، بنیانگذار دانشگاه یاسوج باحضور رئیس، اعضای هیات رئیسه و جمعی از مدیران و اساتید دانشگاه در منزل آن مرحوم گرامی داشته شد .


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه یاسوج با گرامی داشت یاد و خاطره دکتر عسکریان گفت : دلسوزی و تلاشهای فراوان دکتر عسکریان برای پیشرفت و توسعه دانشگاه باعث شد که هنوز هم به نیکی از ایشان یاد شود .

دکتر احمد عریان افزود:  بنده در جلسات متعددی با آن مرحوم همسفر و هم اتاق بودم و از نزدیک دغدغه ایشان را برای پیشرفت دانشگاه لمس کردم .

وی ، پاکدستی ، تلاشگری، ایثارگری و وفای به عهد را از ویژگیهای بارز آن مرحوم دانسته و گفت: همیشه در کنار کارمندان و کارگران دانشگاه فعالیت می کرد و حتی آبیاری درختان دانشگاه برایش عیب و عار نبود .


دکترعریان گفت :  دانشگاه را بسان فرزند خود می دانست و وقت زیادی را برای پیشرفت کار و ساخت و سازهای دانشگاه اختصاص می داد و به نظر می رسید این وقت گذاشتن برای دانشگاه بیشتر از خانواده و فرزندان بود .

رئیس دانشگاه یاسوج گفت :  خوشحالم که فرزندانی فاضل ،  عالم و متخصص با تلاشهای آن مرحوم و همسر ایشان تحویل جامعه شد که امید است ادامه دهنده راه مرحوم عسکریان باشند .

در ادامه این دیدار همسر مرحوم عسکریان از زحمات و تلاشهای مدیران و کارکنان دانشگاه بعد از فوت دکتر عسکریان تشکر و قدردانی کرد و گفت: در این سالها مجموعه دانشگاه یاسوج ما را تنها نگذاشته و همیشه باعث دلگرمی ما شدند  .


در این دیدار جمعی از حاضران با ذکر خاطرات یاد مرحوم دکترعسکریان را گرامی داشتند  .


در پایان این دیدار لوح یادبودی از سوی رئیس دانشگاه به خانواده دکتر عسکریان اهداء شد .