اخبار > نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در یاسوج افتتاح شد/ تصاویردوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧ :: ٢١:١١
با حضور مسئولان استانی

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در یاسوج افتتاح شد/ تصاویر

این نمایشگاه گوشه ای از پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف را به نمایش می گذارد

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در یاسوج افتتاح شد/ تصاویر

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی صبح دوشنبه 15 بهمن با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، رئیس دانشگاه  یاسوج و جمعی از مسئولان استان در مصلی امام خمینی(ع) یاسوج افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نماینده ولی فقیه در استان در آئین افتتاحیه این نمایشگاه گفت: انقلاب اسلامی آنقدر به مردم خدمت کرده است که می‌توان آبرومندانه آن را به مردم نشان داد و برای نمایش صادقانه این خدمات نیاز به بازیگری و دروغ نیست.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی گفت: چهل سال از انقلاب فاطمی ما گذشت و در متن تمام سختی ها تهدید ها و تحریم ها انقلاب توانست به بلوغ اول خود یعنی بلوغ چهل سالگی برسد.

وی افزود: ایثارهار و شهادت ها از یک سو، جهاد ها و تلاش ها از سوی دیگر چهره ای آبرومند به انقلاب اسلامی داد.

آیت الله ملک حسینی تاکید کرد: سال ها تلاش مردم و مسئولان و مقاومت آن ها در برابر خیل حادثه ها، صبر و ایستادگی برای رسیدن به قله های رفیع توسعه همه جانبه چیزی بود که در کشور ما رخ داد.

همچنین استاندار در این آئین گفت: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، گوشه ای از تلاش های انجام شده و قطره ای از دریای تلاش ملت بزرگی است که چهل سال برای عزت و آزادی سوختند و ساختند.

علی محمد احمدی افزود: مردم این کشور سوختند و ساختند تا حاصل این سوختن و ساختن آبادانی ایران و کهگیلویه و بویراحمد باشد.

وی با بیان اینکه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دفاع مقدس و در سازندگی حضور فعال داشتند گفت: نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی، نمود و تجمیعی از حاصل چهل سال تلاش مردم در همه زمینه هاست. 

 احمدی اضافه کرد: دهه فجر فرصتی است که به خود بیاییم و مسیرها را بازنگری کرده تا فرایند خدمت رسانی تقویت شود.

وی ادامه داد: ملت با الگو گرفتن از معمار کبیر انقلاب اسلامی ، همه گردنه های خطر را پشت سر گذاشتند و تهدید ، تحریم و جنگ در آنها اثر نکرد.

این نمایشگاه در قالب 120 غرفه برپا شده و تا 22 بهمن نیز دایر می‌باشد

گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه و بازدید مسئولان: