اخبار > تاکید استاندار بر همکاری همه دستگاههای اجرایی در برگزاری همایش نخبگان و شخصیتهای استان/ تعیین زمان برگزاری همایشپنج شنبه ٣ مرداد ١٣٩٨ :: ٠١:٢٧

تاکید استاندار بر همکاری همه دستگاههای اجرایی در برگزاری همایش نخبگان و شخصیتهای استان/ تعیین زمان برگزاری همایش

رئیس دانشگاه یاسوج به همراه معاونان و برخی از روسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی پیرامون برگزاری همایش نخبگان و شخصیتهای استانی با استاندار و معاونان وی نشست مشترک برگزار کردند.

تاکید استاندار بر همکاری همه دستگاههای اجرایی در برگزاری همایش نخبگان و شخصیتهای استان/ تعیین زمان برگزاری همایش

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه یاسوج در این نشست با ارایه گزارشی گفت: دبیرخانه شورای توسعه کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه یاسوج تشکیل شده است.

دکتر احمد عریان افزود: با همفکری و هماهنگی با دانشگاههای استان و مراکز آموزش عالی و همچنین بنیاد نخبگان نشستهایی برای چگونگی برگزاری همایش نخبگان و شخصیتهای استانی برگزار شده است.


وی ادامه داد: برای برگزاری این همایش کمیته اجرایی، کمیته مدعوین، کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، کمیته مالی و پشتیبانی و کمیته حفاظت پیشنهاد می شود.

دکتر عریان همچنین در خصوص تعیین زمان برگزاری این همایش گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که افراد و شخصیتهای مختلف که در کشور یا خارج از کشور هستند بتوانند در این همایش حضور یابند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با تاکید بر اینکه تمامی ظرفیت‌ها باید پای کار بیایند زیرا اینجا منافع گروهی و قومی در کار نیست، افزود: این همایش باید با دعوت از تمامی نخبگان هم استانی در داخل و خارج از کشور برگزار شود.


حسین کلانتری با اشاره به اینکه کار علمی با دستور عملی نمی شود، اظهار داشت: باید مراقب باشیم برگزاری این همایش به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نزدیک نشود زیرا در این صورت متحمل آسیب می‌شود.

وی با بیان اینکه شکل گیری جدی دبیرخانه باید در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد، ادامه داد: کمیته‌های مختلف تشکیل و برای برگزاری باشکوه این همایش بزرگ تشکیل شود.

در پایان این نشست با رای گیری اعضا، زمان برگزاری این همایش در پاییز 98 تعیین شد.