اخبار > پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامیشنبه ١٢ بهمن ١٣٩٨ :: ٠٨:٤٠

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی

رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر را تبریک گفت.

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی، متن کامل این پیام در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

به حول و قوه الهی ترنم ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گام های پرصلابت آن وارد چهل و یک‌سالگی شکوه و عظمت خود می گردد.

امروزه و علی رغم دسیسه های دشمنان ، نهال انقلاب اسلامی به دوران پختگی رسیده و قابل تهدید نیست.

انقلابی که در بهمن 1357 با تلاش و مجاهدت اقشار مختلف مردم به ویژه دانشگاهیان به پیروزی رسید و تا کنون به فضل الهی با پیشگامی این قشر به سوی فتح قله‌های علمی و پژوهشی به پیش رفته است.

رشد علمی و بالا رفتن رنکینگ جمهوری اسلامی در شاخص های متعدد علوم یکی از گام های بلندی است که دستاورد زرین این مرز و بوم و فرزندان آن در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی است.

ریشه‌های متعدد، دستاوردهای غرور انگیز و مجاهدت های خلاقانه‌ی دانشمندان ایران از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در سایه‌سار انقلاب شروع و به شکوفایی رسیده است.

اینک که در آستانه طلوع فجر دیگری از انقلاب هستیم که با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مقارن شده است و موسوم به فجر فاطمی است را گرامی داشته و ارج می‌نهیم.

اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهیان استان کهگیلویه و بویراحمد ، فرا رسیدن این ایام را به ملت شریف ایران و همه خدمتگزاران تبریک و تهنیت عرض نموده و یاد و خاطره همه شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی به ویژه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و به روان پاکشان درود می فرستم.

امسال با توجه به حساسیت‌های جهانی و منطقه‌ای، لزوم حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب را مورد تاکید قرار داده و از همه اقشار به ویژه جامعه علمی و دانشگاهی جهت مشارکت باشکوه در این مراسم دعوت می نمایم.

دکتر احمد عریان
رئیس دانشگاه یاسوج