اخبار > نشست مشترک دانشگاه یاسوج و شبکه استانی دنايکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧ :: ١٥:٥٧

نشست مشترک دانشگاه یاسوج و شبکه استانی دنا

نشست مشترک دانشگاه یاسوج و شبکه استانی دنا

نشست مشترک دانشگاه یاسوج و شبکه استانی دنا

به گزارش روابط عمومی، نشست مشترک دانشگاه یاسوج و صداو سیمای مرکز استان برگزار شد.

سرپرست دانشگاه یاسوج در ابتدای این نشست تعامل و همکاری دانشگاه و رسانه ملی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و افزود: دانشگاه یاسوج به عنوان دانشگاه مادر استان، مسئول نظارت و ارزشیابی همه دانشگاههای استان است و از این منظر، جایگاه خاص و ویژه ای دارد.

دکتر عریان گفت: دانشگاه یاسوج، از اعضای هیأت علمی و دانشجویان توانمندی برخوردار است که می توانند رسانه ملی را در بحث های کارشناسی یاری نمایند.

وی افزود: اجرای طرح‌های مشترک، نمایش دستاوردهای ملی و استانی دانشگاه و بستر سازی جهت انجام همکاری های مشترک از جمله اهداف این نشست است.

دکتر عریان اضافه کرد: صدا و سیما بایستی در جهت ترویج فرهنگ شناخت بهتر دانشگاه حرکت کند.

سرپرست دانشگاه یاسوج اظهار داشت: منابع پژوهشی، پایان نامه‌ها و کتابخانه دانشگاه آمادگی کامل همکاری با برنامه سازان و تهیه کنندگان صدا و سیما را دارد.

وی گفت: مفاد مغفول در تفاهم نامه قبلی پیگیری خواهد شد و امیدواریم دانشگاه بتواند نقش واقعی خود در توسعه استان را با همکاری صدا و سیما به ظهور برساند.

سرپرست دانشگاه یاسوج همچنین کارگروهی را در جهت پیگیری اهداف مشترک دو سازمان مشخص نمود.

مدیرکل صدا وسیمای استان نیز با قدردانی از رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه به جهت اهتمام ویژه در تعامل با رسانه ملی گفت: فضای تعاملی جدید می تواند در شناسایی نقاط مشترک همکاری و هدفمند نمودن اهداف مشترک موثر باشد.

وی رسالت دانشگاه در توسعه استان را مهم دانست و افزود: صدا و سیما آماده همکاری با دانشگاه یاسوج در زمینه تهیه و ساخت برنامه های تولیدی با موضوعات مختلف می باشد.

دکترافشارنیا افزود: مشارکت در طراحی چشم انداز توسعه استان، بازشناسی و آسیب شناسی معضلات اجتماعی استان و بهره مندی از توان اعضاء هیأت علمی دانشگاه از جمله موارد مهم همکاری رسانه و دانشگاه خواهد بود.