اخبار > نشست اعضای هیأت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با سرپرست دانشگاهسه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧ :: ١٠:٢٦

نشست اعضای هیأت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با سرپرست دانشگاه

نشست اعضای هیأت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با سرپرست دانشگاه

نشست اعضای هیأت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با سرپرست دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، سرپرست دانشگاه در دیدار با رئیس، معاونین و اعضای هیأت علمی دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید به همه همکاران گفت: تلاش، پشتکار و از خود گذشتگی لازمه رسیدن به جایگاه یک دانشگاه بزرگ و مرجع می‌باشد.

وی با مهم دانستن قضاوت های منطقی و علمی جامعه در خصوص جایگاه دانشگاه افزود: همگی باید تلاش کنیم تا با فراهم آمدن محیطی آکادمیک و علمی نگاه جامعه به دانشگاه را ارتقاء دهیم.

دکتر احمد عریان گفت: امروز باید با توجه به نیازهای منطقه‌ای و بومی تلاش کرد اما جهانی اندیشید.

سرپرست دانشگاه یاسوج با اشاره به اهمیت فراوان شاخه‌های مختلف و کاربردی علوم انسانی در جامعه اضافه کرد: سعی همگان بر این هدف متمرکز باشد که در زمینه‌های ارتباط علوم انسانی با علوم پایه، مهندسی و حتی پزشکی بیشتر کار شود.

دکتر عریان حضور تمام وقت اعضای هیأت علمی در دانشگاه را مهم دانست و اظهار داشت: ارتقاء مرتبه اعضای هیأت علمی به مدارج بالاتر بایستی در اولویت قرار گیرد.

وی گفت: از انتقاد و راهنمایی‌های سازنده استقبال می‌کنیم.

سرپرست دانشگاه یاسوج ادامه داد: مدیریت هوشمند و هدفمند در دانشگاه لازمه رسیدن به اهداف متعالی است و در این زمینه باید تلاش وافر نمود.

دکتر عریان در پایان سخنان خویش  خواستار ایجاد مرکز ترجمه مقالات علمی در دانشگاه شد.

وی از همگان بویژه اعضای گروههای جامعه شناسی، روان شناسی و اقتصاد خواست تا خود را برای تعامل و همکاری در طرحهای بزرگ استانی و ملی آماده کنند.

در پایان این نشست نیز، رئیس و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشکده ادبیات به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند.