اخبار > مسابقه ایده شو برگزار خواهد شددوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ :: ١٢:٢٥

مسابقه ایده شو برگزار خواهد شد

این مسابقه با موضوع ایده های مرتبط با صنایع کوچک و متوسط در شهر یاسوج برگزار می شود .

مسابقه ایده شو برگزار خواهد شد

مسابقه ایده شو با موضوع ایده های مرتبط با صنایع کوچک و متوسط در شهر یاسوج با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و پارک علم و فناوری استان برگزار خواهد شد.

 ایده شو یک رویداد جالب کارآفرینی است که در این رویداد به افراد امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند.

 ایده پردازان ضمن کسب مهارت‌های ایده پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را در بوته نقد برای بهبود آن‌ها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوپای موفق قرار می دهند.

شرکت کنندگان پس از ثبت نام، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت کنندگان در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند که پس از رای‌گیری ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود.

وی محور ایده های ارائه شده را کسب و کارهای نو در فضای مجازی، تامین مالی صنایع کوچک و متوسط و بازاریابی تولیدات استانی صنایع کوچک و متوسط اعلام کرد.

کسب مهارت ایده پردازی ، شناسایی افراد خلاق و صاحب ایده و همچنین رونق کسب و کارهای مبتنی بر ایده های نو از جمله اهداف چنین برنامه هایی است.

گفتنی است مسابقه ایده شو روز یکشنبه 97/12/19 از ساعت 11:30 الی 15 در سالن شهید چمران دانشکده علوم دانشگاه یاسوج برگزار خواهد شد.

علاقمندان میتوانند با مراجعه به سایت پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد به نشانی ثبت نام نمایند .

https://kbstp.ir/evt.do?show=3