Skip Menu

صفحه اصلی > اخبار چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ :: ١٨:١٤

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد

دکتر عریان دانشگاه را یک محیط علمی برشمرد و گفت: بسیج باید در این محیط علمی، دغدغه علمی داشته باشد و کمک به مباحث و تحقیقات علمی را سرلوحه خود قرار دهد.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد

 

مراسم معارفه فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج با حضور رئیس و معاونان دانشگاه یاسوج، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج و برخی از مدیران دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه یاسوج در این مراسم گفت: مسئولیت بسیج گذشته از وظایف معمول دارای بار معنوی است که باید با حساسیت آن را انجام داد.

دکتر احمد عریان افزود: در قالب بسیج، جناح و دسته، گروه و باند و قوم و فامیل جایی ندارد و در واقع بسیج فراتر از همه اینها قرار دارد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در 40 سال اخیر بیان داشت: همه ما در قایقی به نام جمهوری اسلامی نشسته ایم و سرنوشت‌مان به هم گره خورده و باید در جهت کمک به مجموعه دست در دست یکدیگر قرار دهیم.

دکتر عریان دانشگاه را یک محیط علمی دانست و گفت: بسیج باید در این محیط علمی، دغدغه علمی داشته باشد و کمک به مباحث و تحقیقات علمی را سرلوحه خود قرار دهد.

مسئول ارشد دانشگاه یاسوج افزود: تکروی و تندروی‌ها باعث محو افراد می شود.

وی ادامه داد: همکاری بسیج با حوزه فرهنگی و دانشجویی و برگزاری برنامه‌های خوب و باکیفیت می تواند به رشد و توسعه دانشگاه کمک کند.

دکتر عریان به ظرافتهای کار با دانشجو و در فضای دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: باید با درک متقابل از همدیگر کارها را انجام داد و گاهی اشتباه در این زمینه باعث به وجود آمدن مسایل پیچیده و بغرنج می شود.

همچنین در این مراسم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج گفت: فراهم شدن زمینه تحصیل در دانشگاه و آموزش عالی  برای همه مردم از برکات نظام اسلامی است.

سرهنگ روح الله شاهینی افزود: پس از انقلاب دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاهها افزایش قابل توجهی داشته است که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

وی در معرفی فرمانده بسیج دانشگاه گفت: وی از افراد موثر فرهنگی در شهرستان است که قابلیتهای فراوانی داشته و در جهت کمک به دانشگاه در مسایل فرهنگی و اجرایی می تواند نیروی قابل اعتماد و مفیدی باشد.

سرهنگ شاهینی تصریح کرد: بسیج همواره در خط ولایت حرکت می کند و متعلق به همه بوده که جریانهای سیاسی هیچ تاثیری بر بسیج نداشته و همواره فراتر از این جریانات حرکت می کند.

در پایان این مراسم آقای محمدصادق قائمی به عنوان فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد.