اخبار > «پاس کهگیلویه» قهرمان مسابقات فوتسال پسران المپیاد درون دانشگاهی شدسه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ :: ١٥:١٠

«پاس کهگیلویه» قهرمان مسابقات فوتسال پسران المپیاد درون دانشگاهی شد

مدیر تربیت بدنی دانشگاه یاسوج از برگزاری مسابقه پایانی فوتسال پسران المپیاد درون دانشگاهی دانشگاه یاسوج خبر داد.

«پاس کهگیلویه» قهرمان مسابقات فوتسال پسران المپیاد درون دانشگاهی شد

به گزارش روابط عمومی، گشتاسب آذرپیرا گفت: شب گذشته و با حضور رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیرفرهنگی دانشگاه و جمع زیادی از دانشجویان مسابقه پایانی فوتسال پسران در سالن نشاط دانشگاه یاسوج برگزار شد.


وی ادامه داد: مسابقات فوتسال پسران در قالب المپیاد ورزشی درون دانشگاهی، در حالی به پایان رسید که 160 ورزشکار در قالب 16 تیم در این دوره به رقابت پرداختند.
وی بیان داشت: پس از 32 بازی دوره ای و حذفی، دو تیم پاس کهگیلویه و یاران رستم به فینال این رقابتها راه یافته بودند که در نهایت پاس کهگیلویه توانست با نتیجه 2 بر 1 قهرمان دور گذشته این رقابتها را شکست دهد.
آذرپیرا گفت: دو تیم ارمغان 95 و رفاقت نیز مسابقه رده بندی را برگزار کردند که تیم رفاقت توانست با شکست رقیب خود مقام سوم را از آن خود کند.


مدیر تربیت بدنی دانشگاه یاسوج با اشاره به برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی درون دانشگاهی، تصریح کرد: این مسابقات در رشته ها مختلف از ابتدای ترم تحصیلی نیمسال اول آغاز شده و تا پایان همین ترم نیز ادامه دارد.
آذرپیرا همچنین گفت: مسابقات پرس سینه و مچ اندازی که بخشی از المپیاد درون دانشگاهی است روز گذشته در فضای باز جلوی سایت قدیم برگزار شد که با استقبال مطلوب دانشجویان مواجه شد.
وی در پایان گفت: مراسم اختتامیه و تجلیل از مقام آوران دانشجو در این المپیادورزشی در پایان ترم تحصیلی با حضور مسئولان دانشگاه برگزار می شود.