اخبار > زنگ پژوهش در یکی از مدارس استان به صدا در می‌آید/ معاون دانشگاه برنامه‌های هفته پژوهش را تشریح کردجمعه ١٥ آذر ١٣٩٨ :: ١٥:٥٦

زنگ پژوهش در یکی از مدارس استان به صدا در می‌آید/ معاون دانشگاه برنامه‌های هفته پژوهش را تشریح کرد

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج از نواخته شدن زنگ هفته پژوهش در یکی از مدارس استان خبر داد.

زنگ پژوهش در یکی از مدارس استان به صدا در می‌آید/ معاون دانشگاه برنامه‌های هفته پژوهش را تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی، دکتر ابوالقاسم عوض پور گفت: هفته پژوهش از 16 آذر آغاز و تا 21 آذر ادامه می یابد.

وی ادامه داد: در اولین روز هفته پژوهش،  که به نام پژوهش، فناوری، مدرسه و دانشگاه نام گذاری شده است مسئولین استانی ستاد برگزاری هفته پژوهش با حضور در یکی از مدارس زنگ این هفته را به صدا در می آورند.

دبیر کمیته علمی ستاد پژوهش استان با اشاره به نام گذاری روز دوم به نام پژوهش، فناوری و صنعت و گام دوم انقلاب گفت: در این روز نمایشگاه هفته پژوهش با حضور مسئولان ارشد استان در مصلی امام خمینی (ره) یاسوج افتتاح می شود.

دکتر عوض پور بیان داشت: روز سوم به نام پژوهش، فناوری و اثربخشی اجتماعی است و در این روز کارگاههای آموزشی و نشستهای تخصصی و علمی در سطح دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اجرا می شود.

معاون دانشگاه یاسوج با اشاره به نامگذاری روز چهارم به عنوان دانشگاه و درهای باز تصریح کرد: در این روز دانش آموزان استان از دانشگاهها و مراکز فنی و حرفه ای در سطح استان بازدید می کنند.

دکتر عوض پور اظهار داشت: در روز پنجم که به نام پژوهش، فناوری و رونق تولید نام گرفته است مدیران استانی از نمایشگاه هفته پژوهش و واحدهای کارآفرینی استان بازدید می کنند.

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج بیان داشت: در روز ششم با بررسی و ارزیابی غرفه آرایی و دستاوردهای پژوهشی دستگاههای مختلف، با هدایت دبیر و مدیریت نمایشگاه، برترین غرفه ها در یک فرایند توسط داوران انتخاب می شوند.

دکتر عوض پور در پایان گفت: با توجه به تعطیل بودن روز جمعه، با وقت مدیران ارشد استان  جشنواره تجلیل از برترین ها در حوزه پژوهش و فناوری به زمان دیگری موکول می شود که در آینده اطلاع رسانی می شود.