اخبار > کسب 3 مدال طلا توسط دانشجویان کشتی گیر دانشگاه یاسوجشنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ :: ٠٨:١١

کسب 3 مدال طلا توسط دانشجویان کشتی گیر دانشگاه یاسوج

مسابقات کشتی منطقه‌ 7 با حضور 4 استان کشور از 13تا 15آذرماه به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد.

کسب 3 مدال طلا توسط دانشجویان کشتی گیر دانشگاه یاسوج

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسابقات کشتی منطقه‌ 7 با حضور 3 استان کشور از 13تا 15آذرماه به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد.


  جناب آقای احمد سلطانی سرپرست تیم کشتی دانشگاه یاسوج با بیان اینکه آزاد‌کاران و فرنگی کاران از 4دانشگاه  کشور در این رقابت ها حضور دارند گفت: دانشگاه یاسوج با 1فرنگی‌کار و 3آزادکار در این رقابت‌ها  حضور یافت.

 سلطانی عنوان کرد: این رقابت‌ها با حضور دانشگاه‌های استان‌ کهگیلویه و بویراحمد، فارس بوشهر و خوزستان در سالن دانشگاه شیراز برگزار شد.

سرپرست تیم کشتی دانشگاه یاسوج افزود: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و در وزن130، 97،  85، 76، 69، 63، 58 و 54 کیلوگرم برگزار شدو  آقایان علی سجادیان در وزن 74کیلو گرم، مالک کیانی نژاد در وزن 92کیلو گرم و امیر رضایی در وزن 77کیلو گرم توانستند سه مدال طلا و آقای نوید سرداری در وزن 57 کیلوگرم یک مدال برنز را در این در مسابقات به خود اختصاص دهند.
وی افزود: کسب سه سهمیه المپیاد کشوری در تابستان 99در گیلان نیز از افتخارات بدست آمده از تیم کشتی دانشگاه یاسوج در این مسابقات بود .

روابط عمومی دانشگاه یاسوج این موفقیت را به دانشجویان کشتی گیر و تربیت بدنی دانشگاه تبریک گفته و از خداوند متعال برای این بزرگواران ، پیروزی های دیگر را مسئلت دارد .