اخبار > از عوامل اجرایی کنگره حضرت آیت الله العظمی ملک حسینی (ره) تجلیل شدپنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦ :: ١٥:٤١
در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان

از عوامل اجرایی کنگره حضرت آیت الله العظمی ملک حسینی (ره) تجلیل شد

از عوامل اجرایی کنگره حضرت آیت الله العظمی ملک حسینی (ره) تجلیل شد

از عوامل اجرایی کنگره حضرت آیت الله العظمی ملک حسینی (ره) تجلیل شد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج در مراسمی از عوامل اجرایی و اعضای کمیته های 5 گانه کنگره حضرت آیت الله العظمی ملک حسینی تجلیل شد.


بر پایه این گزارش این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان،استاندار استان،رییس دانشگاه یاسوج و جمعی از مدیران اجرایی استان در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه یاسوج برگزار شد .

در ابتدای این نشست رییس دانشگاه یاسوج و دبیر این کنگره ضمن تشکر ازهمه عوامل اجرایی و سازمانها و نهادهای استان به سبب برگزاری مطلوب این کنگره گفت:امیدواریم با توجه به همدلی و هماهنگی مطلوبی که در بین ادارات استان در برگزاری این کنگره بوجود آمده است در سال های بعد نیز شاهد این هماهنگی در برگزاری این کنگره و برنامه های ملی و استانی دیگر باشیم.


نماینده ولی فقیه در استان نیز با مثبت دانستن بازخوردهای برگزاری این کنگره گفت:محاسن برگزاری این کنگره و نشست هایی اینچنین فراوان است و من از استاندارقبلی و فعلی استان ،رییس دانشگاه یاسوج و همه بزرگوارانی که در این مسیر قدمی برداشته اند صمیمانه سپاسگزاری میکنم.


آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در ادامه افزود:در جامعه ای که انسان ها تکریم نشوند هیچ انسان با کرامتی رشد نخواهد کرد.وی تکریم شخصیت ها را در جامعه انگیزه آفرین دانست و اظهار داشت:تحلیل درست و مناسب از نقاط قوت و ضعف برگزاری این برنامه ها میتواند نقشه راه مناسبی برای تجلیل از بزرگان در آینده گردد.


استاندار استان و رییس این کنگره نیز ضمن تقدیر از دانشگاه یاسوج در برگزاری با کیفیت این کنگره گفت:از زحمات همه عزیزان بخاطر پاسداشت مسیر علم ،دین و فقاهت قدردانی میکنم.دکتر احمدی برگزاری کنگره را خوب و در طراز شخصیت آن عالم فقید و مردم فهیم استان دانست و اذعان داشت:در استان چهره های ارزشمندی وجود دارند که تکریم این شخصیت ها ،تکریم تاریخ این دیار است.

در ادامه این برنامه تنی چند از دبیران کمیته ها به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان نیز از عوامل اجرایی برگزاری کنگره تجلیل شد.