اخبار > در برنامه تعطیلات دانشگاه هم رفاه کارمند و هم پویایی دانشگاه دیده شده‌استسه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧ :: ١٥:٠٦

در برنامه تعطیلات دانشگاه هم رفاه کارمند و هم پویایی دانشگاه دیده شده‌است

در برنامه تعطیلات دانشگاه هم رفاه کارمند و هم پویایی دانشگاه دیده شده‌است

در برنامه تعطیلات دانشگاه هم رفاه کارمند و هم پویایی دانشگاه دیده شده‌است


رئیس دانشگاه یاسوج در دیدار با بانوان شاغل در این دانشگاه ضمن تاکید بر میثاق چهارساله مدیریت و کارمندان دانشگاه به رعایت حسن خلق، همدلی، ایثار در کار، وجدان و انضباط کاری اشاره کرد.

دکتر احمد عریان انتظارات و توقعات مطلوب کارمندان را به حق دانست و اظهار داشت: فراموش نکنیم که جامعه و دانشگاه نیز از ما انتظاراتی دارد و انتظار از شما این است که تعلق خاطر به دانشگاه را همچون تعلق خاطر به یک خانواده بدانید.

وی در ادامه صحبت‌های خود به اهمیت حضور کارشناسان در سازمان ها اشاره کرد و اظهار داشت : به نظر من دانشجو، استاد و کارمند هر کدام از ارکان دانشگاه هستند و در جایگاه و مرتبه خود مهم می باشند. دکتر عریان از کارمندان خواست تا با نظرات و پیشنهادات خود مدیریت دانشگاه را در ادامه کیفی‌تر مسیر یاری رسانند و اذعان داشت : برای احساس عدالت و آرامش بیشتر در دانشگاه، در حال تدوین دستورالعمل های متناسبی هستیم.


وی ادامه داد: اضافه کاری فقط در صورت صلاحدید و تایید مدیران مافوق قابل تایید است و در پی آن هستیم که پاداش‌ها هدف مندتر و عادلانه‌تر باشد.

 دکتر عریان گفت :پاداش‌ها در ازای تلاش و تعهد بیشتر پرداخت خواهد شد و سعی خواهیم کرد که این پاداش‌ها انگیزشی‌تر باشد. وی ادامه داد : قرارنیست به افرادی که تلاش نمی‌کنند کمک و مساعدت ویژه‌ای شود چرا که دانشگاه در گرو تلاش انسان‌های متعهد و تلاشگر به شکوفایی خواهد رسید.

رئیس دانشگاه یاسوج در پایان با اشاره به برنامه ریزی برای مسائل رفاهی کارمندان گفت: برگزاری سفرهای زیارتی و برنامه های ویژه ورزشی از جمله مسائل مهم در آینده نزدیک خواهد بود.


در پایان این دیدار رئیس دانشگاه یاسوج، معاون مالی اداری، مدیر امور اداری و مدیر امور عمومی به برخی از سوالات پاسخ گفتند.