اخبار > حضور ستاره سابق سینما در دانشگاه یاسوجشنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ :: ١٣:٢١

حضور ستاره سابق سینما در دانشگاه یاسوج

ستاره دهه 60 سینمای ایران با حضور در دانشگاه یاسوج با مسئولان دانشگاه گفتگو کرد .

حضور ستاره سابق سینما در دانشگاه یاسوج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، افسانه بایگان، بازیگر سینما که در فیلم ها و سریالهای زیادی ایفای نقش کرده است با مسئولان دانشگاه یاسوج پیرامون گسترش فرهنگ و هنر و ایجاد دانشکده هنر در این دانشکده گفتگو کرد .


بازیگر سینما و تئاتر کشور بر لزوم حمایت دانشگاه یاسوج از حوزه فرهنگ و هنر تاکید کرد و گفت: این استان و شهر یاسوج نیازمند توجه بیشتر در بخش فرهنگ و هنر است .

افسانه بایگان در دیدار با رئیس دانشگاه یاسوج که با حضور معاونین این دانشگاه و رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، ضمن تقدیر از توجه ویژه رئیس دانشگاه یاسوج به هنرمندان گفت : امیدوارم با حمایت های دکتر عریان اتفاقات خوبی در این بخش رخ دهد .

وی به لزوم راه اندازی دانشکده هنر در یاسوج اشاره کرد و گفت : راه اندازی این دانشکده می تواند نقش مهمی در رشد و تقویت جریان هنری استان داشته باشد .


 رئیس دانشگاه یاسوج نیز در این دیدار با ابراز خوشحالی از حضور این بازیگر مطرح سینمای کشور در یاسوج گفت : شما در زمینه های هنری  برای بسیاری از دختران دانشجوی ما الگو هستید و آنها علاقمند به شخصیت و هنر زیبای شما هستند وحضور شما در بین دانشجویان ، امیدآفرین است و موجب تقویت روحیه و اثر بخشی خواهد شد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی دانشگاه برای ارتباط بیشتر با بخش فرهنگ و هنر استان به برگزاری جلسات با هنرمندان حوزه هنری استان اشاره کرد و گفت : به دنبال استفاده از ظرفیت های هنری برای تقویت جریان توسعه فرهنگی هستیم .

وی گفت : برای راه اندازی دانشکده هنر از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد و با ارائه طرحی در این خصوص از سوی حوزه هنری استان، پیگیر ی های لازم را انجام خواهیم داد. امیدوارم در آینده نزدیک شاهد راه اندازی این دانشکده در شهر یاسوج باشیم .

 همچنین خانم افسانه بایگان با حضور در سالن دکتر چمران دانشگاه از نزدیک با دانشجویان این دانشگاه دیدار و به سوالات آنان پاسخ داد.