اخبار > پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامیسه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧ :: ١٥:٢٨

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی

رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر را تبریک گفت .

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به حول و قوه الهی ترنم ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گام های پرصلابت آن وارد چهل سالگی شکوه و عظمت خود می گردد .

امروزه و علی رغم دسیسه های دشمنان ، نهال انقلاب اسلامی به دوران پختگی رسیده و قابل تهدید نیست .

انقلابی که در بهمن 1357 با تلاش و مجاهدت اقشار مختلف مردم به ویژه دانشگاهیان به پیروزی رسید و تا کنون به فضل الهی با پیشگامی این قشر به سوی فتح قله های علمی و پژوهشی به پیش رفته است .

رشد علمی و بالا رفتن رنکینگ جمهوری اسلامی در شاخص های متعدد علوم یکی از گام های بلندی است که دستاورد زرین این مرز و بوم و فرزندان آن در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی است.

ریشه های متعدد، دستاوردهای غرور انگیز و مجاهدت های خلاقانه ی دانشمندان ایران از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در سایه سار انقلاب شروع و به شکوفایی رسیده است .

اینک که در آستانه طلوع فجر دیگری از انقلاب هستیم اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهیان استان کهگیلویه و بویراحمد ، فرا رسیدن این ایام را به ملت شریف ایران و همه خدمتگزاران تبریک و تهنیت عرض نموده و یاد و خاطره همه شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را گرامی داشته و به روان پاکشان درود می فرستم .

امسال با توجه به حساسیت های جهانی و منطقه ای ، لزوم حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب را مورد تاکید قرار داده و از همه اقشار به ویژه جامعه علمی و دانشگاهی جهت مشارکت باشکوه در این مراسم دعوت می نمایم.

 

 

دکتر احمد عریان

رئیس دانشگاه یاسوج