اخبار > کارگروه مشترک دانشگاه یاسوج و اتاق بازرگانی تشکیل شدچهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧ :: ١٥:٤٠

کارگروه مشترک دانشگاه یاسوج و اتاق بازرگانی تشکیل شد

[جلسه مشترکی به منظور بررسی راهکارهای توسعه و گسترش دوجانبه اتاق بازرگانی استان و دانشگاه یاسوج با کشور اسلواکی تشکیل شد.

کارگروه مشترک دانشگاه یاسوج و اتاق بازرگانی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جلسه ی مشترکی با حضور روسای دانشگاه یاسوج و اتاق بازرگانی استان و معاونین آنها در سالن اجتماعاتت حوزه ریاست دانشگاه یاسوج تشکیل شد .


در این جلسه که به منظور بررسی راهکارهای توسعه و گسترش دوجانبه اتاق بازرگانی استان و دانشگاه یاسوج با کشور  اسلواکی تشکیل شده بود . ابتدا آقای مهندس کیانی رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد ضمن معرفی کشور  اسلواکی، موقعیت جغرافیایی و توانمندی های اقتصادی و زمینه های همکاری متقابل را تشریح کرد .


سپس جناب آقای دکتر عریان رئیس دانشگاه یاسوج ضمن استقبال از توسعه و گسترش این همکاری اظهار داشت : دانشگاه یاسوج با ظرفیت های خوبی که دارد می تواند در کنار اتاق بازرگانی کارهای مفید و تاثیر گذاری در سطوح بین المللی انجام بدهد.

رئیس دانشگاه یاسوج، تبادل دانشجو، استفاده از فرصت های مطالعاتی و چرخش اطلاعات علمی را از جمله این زمینه ها دانست .


در ادامه ضمن بحث و تبادل نظر مصوب شد کارگروهی متشکل از معاونین دو مجموعه تشکیل و راهکارهای مورد علاقه طرفین مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته و زمینه  جلسات مشترک بین نمانیدگان کشور چک اسلواکی و دانشگاه یاسوج با اتاق بازرگانی در یاسوج و آن کشور فراهم گردیده و منجر به آغاز همکاری متقابل شود .