چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست شورای سیاست گذاری کنگره بزرگداشت آیت‌الله ملک‌حسینی(ره)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،دکتر محمود رضا رحیمی در نشست شورای سیاست گذاری کنگره ملی آیت الله ملک حسینی (ره) با بیان اینکه دانشگاه میتواند در معرفی مفاخر علمی و فرهنگی جامعه  نقش بسزایی داشته باشد افزود:نقش و رسالت ارزشمند دانشگاه در تبیین و ترویج سلوک و رفتار مفاخر علمی و فرهنگی  جامعه  بر هیچ کسی پوشیده نیست.

رییس دانشگاه یاسوج در این نشست گفت:برگزاری کنگره آیت الله ملک حسینی (ره)  به دلیل جایگاه علمی  و نقش تاثیر گذار در مبارزه بر علیه رژیم پهلوی و همچنین حضور موثر و پربرکت ایشان در بعد ازانقلاب  کار مهم و ارزنده ای است.دکتر رحیمی  در خصوص روند تشکیل کمیته های مختلف این کنگره گفت:کمیته ها ،دبیران آنها و شرح وظایف هر کمیته مشخص شده است.

دبیر اولین کنگره ملی آیت الله ملک حسینی (ره) با بیان اینکه  دانشگاه یاسوج  متولی اصلی اجرای این همایش است عنوان کرد:انتظار می رود تمامی دستگاههای اجرایی در برگزاری هر چه بهتر این کنگره دانشگاه یاسوج را یاری کنند.

وی همچنین از اعزام جمعی از روحانیون،مدیران استانی و نمایندگان دانشگاه یاسوج به قم خبر داد و اظهار داشت:در جهت بهره برداری بهتر ازنظرات و پیشنهادات مراجع عظام تقلید  و بزرگوارانی که با مرحوم آیت الله آشنایی و ارتباط داشته اند این گروه به همراه تیمی متشکل از مستند سازان صدا و سیما به شهر مقدس قم سفر خواهند کرد.

در این نشست که در محل استانداری استان برگزار شد ،معاون سیاسی امنیتی استانداری نیز ازاقدامات مطلوب دانشگاه یاسوج در راستای هر چه بهتر برگزار شدن کنگره تقدیر نمود.