اخبار > اطلاعیه شماره 1– جدول زمان بندی و چگونگی شرکت در مصاحبه دکتری سال 1398چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ :: ٠٧:٤٦

اطلاعیه شماره 1– جدول زمان بندی و چگونگی شرکت در مصاحبه دکتری سال 1398

جدول زمان بندی و چگونگی شرکت در مصاحبه دکتری

اطلاعیه شماره 1– جدول زمان بندی و چگونگی شرکت در مصاحبه دکتری  سال 1398

اطلاعیه شماره 1 جدول زمان بندی و چگونگی شرکت در مصاحبه دکتری مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون دکتری سال 1398  و همچنین پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان بدون آزمون 1398

 

ضمن تبریک به معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در مرحله مصاحبه آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» ( نیمه متمرکز ) سال 1398 در دانشگاه یاسوج، به اطلاع می رساند که  با توجه به تقویم آموزشی دانشگاه یاسوج و جاری بودن ترم تا 22 خرداد کلیه معرفی شدگان باید طبق جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل این متن(link  مربوط به متن کامل اطلاعیه) جهت شرکت در مصاحبه به دانشگاه یاسوج مراجعه نمایند. بدیهی است به مراجعات حضوری جهت مصاحبه در تاریخ های دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است که باید یک سری از کپی مدارک ذکر شده در اطلاعیه زیر مربوط به کلیه معرفی شدگان متقاضی شرکت در مصاحبه تا تاریخ 1398/03/30 از طریق پست پیشتاز به آدرس ذکر شده در متن کامل اطلاعیه رسیده باشد. همچنین می بایستی یک سری دیگر از کپی مدارک زیر و اصل مدارک (جهت تطبیق و ارزیابی اصالت کپی ها) به همراه سایر مدارک احتمالی ذکر شده در اطلاعیه در روز مصاحبه همراه دانشجو باشد.  

در ضمن زمان مصاحبه دانشجویان استعداد درخشان متقاضی پذیرش بدون آزمون نیز طبق زمان بندی همین  اطلاعیه و با عنایت به مدارک خواسته شده در اطلاعیه قبلی در سایت دانشگاه یاسوج انجام می گیرد.

خواهشمنداست دانشجویان عزیز برای دریافت اخبار بعدی پیرامون مصاحبه علمی- عمومی، مرتباً سایت دانشگاه یاسوج به خصوص بخش اطلاعیه ها را دنبال کنند تا از تغییرات احتمای در روند آزمون به موقع مطلع گردند.

 

برای دریافت متن کامل اطلاعیه شماره 1، فرم شماره 1 و فرم گزارش معرف علمی(توصیه نامه) به لینک های زیر مراجعه کنید.

جهت دریافت متن کامل اطلاعیه شماره یک و جدول زمان بندی اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت فرم شماره یک اینجا کلیک کنید.

 

جهت دریافت فرم معرف علمی اینجا کلیک کنید.