اخبار > گامی دیگر در راستای بین‌المللی شدن دانشگاه یاسوج/ امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه معتبر اسلواکیسه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨ :: ١٤:٣٠

گامی دیگر در راستای بین‌المللی شدن دانشگاه یاسوج/ امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه معتبر اسلواکی

دانشگاه یاسوج در ادامه برنامه های ریاست جدید گام بلندی در جهت بین المللی شدن و حضور در عرصه جهانی برداشته است.

گامی دیگر در راستای بین‌المللی شدن دانشگاه یاسوج/ امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه معتبر اسلواکی

به گزارش روابط عمومی،مدیرمرکز همکاری‌های بین الملل دانشگاه یاسوج گفت: با پیگیرهای ریاست دانشگاه و همکاری اتاق بازرگانی یاسوج، تفاهمنامه همکاری‌های بین‌المللی دانشگاه یاسوج و یکی از دانشگاه معتبر کشور اسلواکی مورد تایید هر دو طرف قرار گرفته و در حال آماده سازی است.
دکتر مصطفی قادری افزود: دانشگاه « UNIVERSITY OF SS CYRIL AND METHODIUS IN TRANAVA » کشور اسلواکی که از دانشگاههای معتبر جهان و جز 200 دانشگاه برتر دنیا نیز قلمداد می شود که در حوزه‌های زیستی، شیمی، فنی و علوم اجتماعی دارای اساتید و پژوهشهای بسیار شاخصی بوده و از بهترین دانشگاههای دنیا در رشته های مذکور است.
وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده، این تفاهمنامه همکاری اوایل تیرماه در یک مراسم رسمی و با حضور مسئولان دانشگاه یاسوج و دانشگاه اسلواکی در تهران به امضا نهایی می‌رسد.
دکتر قادری بیان داشت: دانشگاه یاسوج در راستای بین المللی شدن، پیشتر نیز تفاهم نامه های همکاری دیگری نیز با دانشگاهها و موسسات بین المللی منعقد کرده و در همین زمینه تعدادی دانشجوی تحصیلات تکمیلی در سال تحصیلی جاری در این دانشگاه مشغول به تحصیل می شوند.