اخبار > آغاز مسابقات والیبال دختران دانشگاههای منطقه 7 کشور در دانشگاه یاسوجسه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ :: ١٥:٤٦

آغاز مسابقات والیبال دختران دانشگاههای منطقه 7 کشور در دانشگاه یاسوج

مدیر تربیت بدنی دانشگاه از آغاز مسابقات والیبال دختران دانشگاههای منطقه 7 کشور در دانشگاه یاسوج خبر داد.

آغاز مسابقات والیبال دختران دانشگاههای منطقه 7 کشور در دانشگاه یاسوج

به گزارش روابط عمومی، گشتاسب آذرپیرا گفت: آئین افتتاحیه مسابقات والیبال با شرکت سه تیم از دانشگاههای منطقه 7 شامل استانهای فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه 14 آبان و  با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی و مدیر دانشجویی در سالن نشاط دانشگاه یاسوج برگزار شد.
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات 45 نفر از دانشجویان دختر در طی سه روز و در قالب سه تیم با هم به رقابت می پردازند.


مدیر تربیت بدنی دانشگاه بیان داشت: همچنین مسابقات فوتسال دختران دانشگاههای منطقه 7 کشور در روزهای 27 و 28 آبان ماه به میزبانی دانشگاه یاسوج برگزار می شود.
آذرپیرا افزود: تیمهای برتر مسابقات والیبال و فوتسال منطقه 7، جواز حضور در مرحله کشوری مسابقات دانشگاههای کشور را کسب می کنند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه یاسوج در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مسابقات المپیاد درون دانشگاهی در رشته های فوتسال، تیراندازی، والیبال و شطرنج در دو گروه دختران و پسران در دانشگاه یاسوج در حال برگزاری است و تا پایان ترم ادامه دارد.


آذرپیرا افزود: از برگزیدگان این المپیاد در آئین اختتامیه که در پایان ترم تحصیلی و با حضور مسئولان دانشگاه برگزار می شود تجلیل می شود.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه همچنین گفت: اردوی آمادگی تیم ملی امید هاکی کشور در زمین چمن مصنوعی دانشگاه یاسوج در حال برگزاری است.