اخبار > تکریم و معارفه مدیرمالی دانشگاه یاسوج برگزار شدچهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ :: ١٤:٠٣

تکریم و معارفه مدیرمالی دانشگاه یاسوج برگزار شد

با حضور رئیس، اعضای هیئت رئیسه، مدیران و جمعی از کارکنان دانشگاه، مراسم تکریم و معارفه مدیرسابق و سرپرست جدید امور مالی دانشگاه برگزار شد.

تکریم و معارفه مدیرمالی دانشگاه یاسوج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه یاسوج در این نشست گفت: تجربه و تخصص آقای نجفی در این سالهای سخت بودجه ای دانشگاه بسیار به کمک ما آمد.
دکتر احمد عریان گفت: نیروهای باتجربه ذره ذره آموختند و آموزش کسب کردند و همه تجارب را در اختیار ما قرار دادند و یک مجموعه با از دست دادن این نیروهای با تجربه و ارزشمند دچار خسران می شود.
وی ادامه داد: آقای نجفی خدمات مطلوب و شایانی برای دانشگاه انجام داد و ما همیشه قدردان وی خواهیم بود.


دکتر عریان افزود: از آقای نجفی که فرد صاحب نظری است خواهش کردیم به عنوان مشاور در مسایل مالی و بودجه ای به رئیس و مجموعه دانشگاه کمک کنند.
رئیس دانشگاه در خصوص سرپرست جدید امور مالی گفت: خانم بهروزی از نیروهای توانمند و تلاشگر دانشگاه است  که تجربه گرانسنگی در زمینه مسایل مالی دارد.
دکتر عریان افزود: وحدت و همدلی و همبستگی که در واحد مالی دانشگاه است قابل تقدیر است و امیدوارم روز به روز این واحد بهتر شود.


وی در پایان گفت: امیدواریم این روزهای سخت مسایل بودجه ای و مالی به پایان برسد.
در پایان این مراسم از زحمات آقای فضیل نجفی بیدشاهی مدیر امور مالی دانشگاه که به افتخار بازنشستگی نایل آمدند تقدیر و خانم ناهید بهرزوی به عنوان سرپرست امور مالی دانشگاه منصوب شد.