اخبار > شروع ثبت نام در آکادمی پرورش نبوغ دانشگاه یاسوجچهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ :: ١١:٠٨

شروع ثبت نام در آکادمی پرورش نبوغ دانشگاه یاسوج

آکادمی نبوغ دانشگاه یاسوج با درک ضرورت آشنایی نوجوانان و جوانان این استان با مقوله‌های خلاقیت، ایده‌پردازی، فضای کسب‌ و کار و مباحث کارآفرینی، طرح "تحول بنیادی" را برای دانش‌آموزان استان راه‌اندازی نموده است

شروع ثبت نام در آکادمی پرورش نبوغ دانشگاه یاسوج

آکادمی نبوغ دانشگاه یاسوج با درک ضرورت آشنایی نوجوانان و جوانان این استان با مقوله‌های خلاقیت، ایده‌پردازی، فضای کسب‌ و کار و مباحث کارآفرینی، طرح "تحول بنیادی" را برای دانش‌آموزان استان راه‌اندازی نموده است. در این طرح، مهارت‌هایی که نقشی مهم و زیربنایی در ارتقای آینده جوانان دارد، ارائه می‌شود. شرکت‌کنندگان در این آکادمی، با مشاهده و تجربه مستقیم در آزمایشگاه و کارگاه‌های دانشگاه و نیز با بازدید از مراکز تولیدی و صنعتی استان  با کمک اساتید دانشگاه، استعدادهای خود را کشف و شکوفا می‌کنند و شالوده آینده خود را پی‌ریزی می‌نمایند.

نکات مورد توجه:

این دوره‌ در تابستان سال جاری به مدت سه ماه در روزهای زوج هفته (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) ساعت 12-9 برگزار می شود. این دوره بر خلاف آموزش در مدارس، بر پایه مشاهده و تجربه عملی بنا شده است. لذا دانش آموزان، سبکی جذاب و جدید را تجربه خواهند کرد

به منظور همراهی با دغدغه والدین، غیر از برنامه‌های اصلی(کلاس های عملی تکنیک های خلاقیت، کارآفرینی، بازدید از مراکز تولیدی و غیره،  کار در آزمایشگاه ها، اردوها و سایر)؛ بنا به تشخیص و تقاضای والدین، کلاس‌های رفع اشکال تک نفره یا چند نفره برای تقویت دروس مدرسه دانش‌آموزان (ریاضی، زبان انگلیسی، علوم، فیزیک و شیمی و زیست شناسی) توسط اساتید و دانشجویان نخبه برگزار می‌شود و از این بابت هزینه‌ای دریافت نخواهد شد (انتخاب یک یا دو درس).

طول دوره اول با پوشش همه سرفصل‌ها، سه ماه است. والدین گرامی می‌توانند شهریه ثبت نام را یه صورت ماهیانه، دو ماهه،  و یا سه ماهه به صورت یکجا پرداخت نمایند. شهریه برای هر ماه (36 ساعت در هر ماه)، 290 هزار تومان؛ برای دو ماه، 580 هزار و برای سه ماه، 870 هزار تومان است که به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه به شماره 8775940264  بانک تجارت، شعبه دانشگاه واریز می‌گردد.

جهت اطلاع اولیای گرامی، شهریه شامل معاینه سلامت پزشکی، دندانپزشکی، مالیات، لوازم و مواد مصرفی، سرویس‌های ایاب و ذهاب برای بازدیدها و هزینه‌های پرسنلی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید

http://yu.ac.ir/index.aspx?siteid=12&fkeyid=&siteid=1&pageid=3956