اخبار > قابل توجه دانشجویان تمامی مقاطع: تسهیلات انتخاب واحد در نیمسال جاریسه شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٩ :: ٠٩:٠٩

قابل توجه دانشجویان تمامی مقاطع: تسهیلات انتخاب واحد در نیمسال جاری

با توجه به شرایط ناشی از بیماری کرونا، در نیمسال جاری مساعدت های زیر جهت فرایند انتخاب واحد لحاظ شده است:

قابل توجه دانشجویان تمامی مقاطع: تسهیلات انتخاب واحد در نیمسال جاری

قابل توجه دانشجويان گرامي

با توجه به شرایط ناشی از بیماری کرونا، در نیمسال جاری مساعدت های زیر جهت فرایند انتخاب واحد لحاظ شده است:

·       فرایند ترمیم (حذف و اضافه) علاوه بر روزهای 20 و 21 بهمن ماه مطابق تقویم آموزشی، تا روز 27 بهمن ماه  از طريق منوی "ترمیم" قابل انجام خواهد بود.

·       جهت دانشجويان تمامي مقاطع كه اصلا انتخاب واحد ننموده اند، فرایند انتخاب واحد از روز 20 لغایت 27 بهمن ماه از طريق قسمت "ثبت نام اصلي" فعال مي باشد.

·       صرفا در این نیمسال تحصیلی، جهت دانشجویان کاردانی و کارشناسی که در زمان انتخاب واحد، درسی اخذ ننموده اند محدودیت اخذ حداکثر 14 واحد برداشته شده و می توانند حداکثر تا 20 واحد اخذ نمایند.

·       صرفا در این نیمسال تحصیلی، جهت دانشجویان کاردانی و کارشناسی که در نیمسال قبل مشروط گردیده اند، محدودیت اخذ حداکثر 14 واحد برداشته شده و می ­توانند حداکثر تا 20 واحد اخذ نمایند.

·        صرفا در اين نيمسال تحصیلی، فرايند ترميم (حذف و اضافه)  علاوه بر دانشجويان كارداني و كارشناسي براي دانشجويان تحصيلات تكميلي نيز فعال مي باشد و در بازه ي زماني ذکر شده، دانشجويان تمامي مقاطع مي توانند نسبت به اصلاح انتخاب واحد خود اقدام نمايند.

در صورت داشتن هرگونه مشکل در فرایند انتخاب واحد صرفا با گروه آموزشی خود تماس حاصل فرمایید و از تماس غیرضروری با دیگر واحدهای دانشگاه خودداری گردد.

توصیه می گردد با توجه به مجازی بودن کلاس ها اطلاعیه های قبلی در این خصوص مطالعه گردند.

با تشکر

مديريت امور آموزشي دانشگاه

 

جهت دریافت لیست شماره تماس گروه های آموزشی کلیک نمایید.